Vyrai juodais drabužiais


   Žmonės juodais drabužiais, graži ir bauginanti urbanistinė legenda, siejama su NSO pasirodymais. Šiuo metu, vyrų juodais drabužiais mitas yra gerokai prigesęs, tačiau dar prieš gerus 20 metų jis buvo labai gajus, nors žinoma ir mūsų laikais pasitaiko jo pasireiškimų. Niekas iš tiesų nežino ar mitas turi kokį realų pagrindą ar tai tėra tik vaizduotės padarinys, tačiau žmonės kalba, jog po to kai jie regėjo NSO, pas juos apsilankė vyrai vilkintys juodus kostiumus, kurie grasinimais bandė užčiaupti liudininkų burnas. Legendą galime apibrėžti sekančiai: vyrai juodais drabužiais pasirodo ten, kur žmonės mato NSO arba ten kur įvyksta kontaktas su ateiviais iš kosmoso, jis suranda liudininkus ir juos terorizuoja.
   Vyrai juodais drabužiais taip vadinami, nes kaip minėta vilki juodais drabužiais, paprastaiu kostiumais arba karinio tipo rūbais, jie važinėja juodais automobiliais, nors kartais minima jog skraido juodais sraigtasparniais. Paprastai pasakojama, jog jų veidai atrodo kaip netikri arba kaip negyvi ir nelabai primena žmogiškus, kartais minima jog jie yra neįprastai aukšti ir neturi nagų, kartais kalba nejudindami lūpų, keistu akcentu. Sąmokslo teorijų šalininkai mano, jog vyrai juodais drabužiais gali būti ir ateiviai apsimetinėjantys žmonėmis iš spec tarnybų.
   Besidominčiam šiuo fenomenu asmeniui, visuomet kirba klausimas: kas gi iš tiesų yra šie vyrai? Bendrai sutariama jog tai arba slapta vyriausybinė organizacija arba kažkas iš pašalies kas yra sudaręs sutartį su vyriausybe. Taip pat sutariama ir su tuo, jog jų tikslas yra liudininkų įbauginimas, kad pastarieji tylėtų ir nepasakotų apie savo susitikimus su NSO pilotais. Aišku, jei mes pritariame šioms teorijoms, tada turime sutikti ir su tuo, jog kalbos apie kontaktus su ateiviais iš kosmoso yra ne iš piršto laužtos, toliau seka numanomas pavojus visuomenei, nuo nežinomų agresorių. Toliau seka klausimas: ką vyriausybė bando nuslėpti? Gal konspiratologai teisūs ir vyriausybė iš tiesų yra sudariusi sutartį su ateiviais iš kosmoso, kuria ateiviams leidžiama grobti žmones, o už tai žmonija gauna naujas technologijas? Žinoma, tikėtina, jog jei vyrais juodais drabužiais išties egzistuoja, jie veikia savarankiškai. Kas žino, gal čia iliuminatai arba dar kas nors iš populiarių sąmokslo teorijų?

Na žinoma, kaip čia galima nepaminėti Rusijos prezidento Medvedevo pokšto apie ateivius vyrus juodais drabužiais:

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą